Aktualności

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

Beskidzki Bank Spółdzielczy informuje, że od 01 lipca 2020 r. dotychczasowy "Regulamin korzystania z kart wydanych w Grupie BPS w ramach Google Pay" został zastąpiony "Regulaminem korzystania z kart wydanych w Grupie BPS w ramach Cyfrowych Portfeli".

 

Powyższa zmiana została dokonana w związku z planowanym w najbliższym czasie wdrożeniem usługi Apple Pay  oraz koniecznością dodania zapisów regulacyjnych związanych z tą formą płatności mobilnych.

 

Informujemy, że zasady oferowania usługi Google Pay nie ulegają zmianie.

 

O planowanej dacie wdrożenia usługi Apple Pay będziemy informować na stronie internetowej Banku w kolejnych wiadomościach.

 

Więcej na temat usługi Google Pay przeczytasz TUTAJ.

 

Beskidzki Bank Spółdzielczy przypomina, że obecny okres świadczeniowy Programu „Rodzina 500+” trwa do maja 2021 r. W związku z tym wnioski na nowy okres świadczeniowy można będzie składać w systemie bankowości elektronicznej od 1 lutego 2021 r.
Rodzice/opiekunowie, którzy nie pobierają świadczenia wychowawczego z programu „Rodzina 500+” w każdej chwili mogą przystąpić do programu składając wniosek w eBO.

 

O tym jak złożyć wniosek piszemy TUTAJ.

 

Więcej na temat programu znajdziesz na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

 

Logotyp 500plus 2017

Beskidzki Bank Spółdzielczy informuje i przypomina o możliwości złożenia od 01 lipca 2020r. wniosku o świadczenie w ramach programu Dobry Start 300+.


Świadczenie przysługuje raz w roku na dziecko uczące się w szkole, aż do ukończenia przez nie 20. roku życia.

Zaloguj się do eBO i złóż wniosek. Złożenie wniosku online w Banku przyspieszy wypłatę świadczenia! Więcej o programie na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. 

 

                                               300

Beskidzki Bank Spółdzielczy informuje o wprowadzeniu promocyjnej wysokości prowizji w wysokości 0% od kwoty udzielonego EKO Kredytu.

Termin obowiązywania promocyjnych warunków - do dnia 31 grudnia 2020r.

Jeżeli planujesz zakup urządzenia służącego ochronie środowiska, to EKO Kredyt jest właśnie dla Ciebie.

Więcej o EKO Kredycie piszemy Tu.

 

eko kredyt

Zapraszamy na bezpłatne webinarium pt. „Bezpieczeństwo Twoich danych w sieci i ochrona przed wyłudzeniami”, które odbędzie się w ramach „Czerwca z bankiem spółdzielczym” w dniu 22 czerwca br.  o godz. 12:00 i będzie miało charakter interaktywny.

 

Zapisy odbywają się wyłącznie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego do dnia 19 czerwca 2020 r.

 

REJESTRACJA

 

Zarząd Beskidzkiego Banku Spółdzielczego zawiadamia, że Zebranie Przedstawicieli odbędzie się w dniu 02 lipca 2020r. o godz. 16:30 w Szkole Podstawowej nr 29 im. J. Korczaka, Bielsko-Biała, ul. Czereśniowa 20 (sala gimnastyczna)W przypadku obecności na Zebraniu Przedstawicieli w w/w terminie mniejszej liczby uprawnionych do głosowania niż 50 %, zwołuje się Zebranie Przedstawicieli w drugim terminie, tj. na dzień 02.07.2020r. o godz. 17:00, w Szkole Podstawowej nr 29 im. J. Korczaka, Bielsko-Biała, ul. Czereśniowa 20 (sala gimnastyczna).
Poprzednio podane miejsce Zebrania Przedstawicieli jest nieaktualne z przyczyn niezależnych od Banku.

 

W Centrali Beskidzkiego Banku Spółdzielczego, w Bielsku-Białej przy ul. Komorowickiej 272
(w sekretariacie) od dnia 17.06.2020r. w godz. 8:00 – 14:00 dostępne będą do wglądu następujące materiały:

a) sprawozdanie Zarządu z działalności Beskidzkiego Banku Spółdzielczego za 2019r. łącznie
ze sprawozdaniem finansowym Banku za 2019r. i sprawozdaniem Beskidzkiego Spółdzielczego Związku Rewizyjnego z badania sprawozdania finansowego Banku za 2019r.,
b) informacja o wykonaniu uchwał i wniosków z poprzedniego Zebrania Przedstawicieli,
c) projekty uchwał, jakie mają być podjęte na Zebraniu Przedstawicieli w dniu 02.07.2020r.
d) kserokopia protokołu z Zebrania Przedstawicieli z dnia 29.06.2019r.

Zarząd
Beskidzkiego Banku Spółdzielczego

Szanowni Klienci:
informujemy, iż od dnia 29.06.2020 r. ulegają zmianie godziny pracy placówek Banku.

Zmienione godziny obsługi Klientów w poszczególnych placówkach od 29.06.2020r. udostępnione są w zakładce Placówki.

Zarząd Beskidzkiego Banku Spółdzielczego zawiadamia, że Zebrania Grup Członkowskich Beskidzkiego Banku Spółdzielczego odbędą się w następujących terminach :

1) Grupa Członkowska przy Oddziale w Bielsku-Białej – 18.06.2020r. o godz. 16:30 w Szkole Podstawowej nr 29 im. J. Korczaka, Bielsko-Biała, ul. Czereśniowa 20 (sala gimnastyczna)
2) Grupa Członkowska przy Oddziale w Wadowicach – 18.06.2020r. o godz. 16:30 w Szkole Podstawowej nr 29 im. J. Korczaka, Bielsko-Biała, ul. Czereśniowa 20 (sala gimnastyczna)

O przyporządkowaniu do Grupy Członkowskiej decyduje miejsce zamieszkania w odniesieniu do osób fizycznych lub siedziba w odniesieniu do osób prawnych.

Zebranie Grupy Członkowskiej jest zdolne do podejmowania uchwał bez względu na liczbę obecnych członków na Zebraniu Grupy Członkowskiej (§37ust.7 Statutu).

 

Zarząd
Beskidzkiego Banku Spółdzielczego

Zachęcamy wszystkich klientów BBS do wzięcia udziału w loterii VISA, w której do wygrania jest aż 5 samochodów Toyota Corolla.

Po krótkiej rejestracji na stronie visa.pl każda transakcja płatnicza (również w internecie) Twoją kartą VISA to jeden los na loterii.

Transakcje dokonywane w serwisie AliExpress oraz w sklepach Żabka liczone są podwójnie.

Wejdź na visa.pl i zarejestruj swoją kartę już teraz!

 

Visa Loteria Grupa BPS 820x312

Przestępcy wykorzystują trudny czas, jakim jest pandemia, wymyślając coraz to nowe scenariusze oszustw, często oparte na strachu przed skutkami koronawirusa.
Komenda Główna Policji i FinCERT.pl informują, że oszuści dzwonią, głownie do osób prowadzących działalność gospodarczą, proponując pomoc w złożeniu wniosku i uzyskaniu subwencji finansowych w ramach Programu Tarczy Finansowej PFR.

 

Podczas połączenia przestępcy proszą o podanie:
• danych osobowych;
• loginów i haseł do bankowości internetowej;
• treści SMS - kodów.

 

Pozyskanie takich danych pozwala przestępcom na wyprowadzanie środków z rachunków bankowych przedsiębiorcy, zarówno tych zdeponowanych już na nim, jak i tych, które wpłyną w ramach pomocy publicznej.

 

Należy zachować zdrowy rozsądek i dużo ostrożności w kontakcie telefonicznym. Nie ulegajmy presji, nie dajmy skusić się pozornie atrakcyjnymi ofertom, nie działajmy pod wpływem chwili. Niniejsze ostrzeżenie jest adresowane do klientów wszystkich polskich banków.

 

Jeśli podejrzewasz, że jesteś ofiarą internetowego oszustwa, zgłoś to jak najszybciej do swojego banku, najbliższej jednostce Policji a następnie zespołowi reagowania na incydenty CERT.PL (pod adresem https://incydent.cert.pl/). Wskazane powyżej instytucje przekażą Ci informacje na temat kolejnych kroków/działań.

Więcej na stronie ZBP