Aktualności

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

EBO Token PRO to wygodna i bezpieczna autoryzacja transakcji i logowania w systemie bankowości elektronicznej EBO.  

 

Wygodna, bo posiada intuicyjny i przyjazny interfejs. Bezpieczna,  gdyż komunikacja z użytkownikiem jest przesyłana w sposób poufny - wszystkie hasła i komunikaty są szyfrowane .

 

Klientów Beskidzkiego Banku Spółdzielczego  - użytkowników bankowości elektronicznej zapraszamy do korzystania z nowoczesnej aplikacji mobilnej Ebo Token PRO.

 

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszej stronie TUTAJ

 

a także na naszym profilu na Facebooku, gdzie zamieściliśmy filmik instruktażowy o metodach logowania do bankowości z użyciem EBO Token PRO.

 

Ponadto zapraszamy do zapoznania się z Instrukcją, w której znajdziemy informacje - jak zainstalować EBO Token PRO?

 

eBO Token Pro

Wszystkim Klientom posiadającym karty debetowe i kredytowe Visa przypominamy, że mogą płacić telefonem jak kartą za pomocą aplikacji Google Pay. Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia telefonem z systemem Android. Klienci Beskidzkiego Banku Spółdzielczego mogą korzystać z tej usługi już od 2018 r.

 

Jakie warunki trzeba spełnić i jak to działa ? - znajdziesz TUTAJ

 

 g2

Z portali społecznościowych korzystają miliony osób. W Polsce konta na Facebooku ma ponad 16 mln ludzi. Większość firm także posiada obecnie swój fanpage na Facebooku, bowiem stanowi on rodzaj oficjalnej wizytówki.

Zatem obecność w social mediach to absolutna konieczność.

  

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego niedawno aktywowanego profilu na Facebooku.

Nie zwlekaj i nie daj się prosić - polub nas na Facebooku!

 

                                                         fb like     f logo RGB Hex Blue 512

Informujemy, że od dnia 01.10.2019r. Punkt Obsługi Klienta nr 2 w Bielsku-Białej przy ul. Cieszyńskiej 408
będzie czynny w godzinach od 8:00 do 15:00.

 

Zapraszamy do placówki.

 

POK 2a

Bankowość mobilna cieszy się w Polsce dużą popularnością korzysta z niej już ponad 12 milionów klientów, z czego ponad 8 milionów używa aplikacji mobilnych. Również klienci Beskidzkiego Banku Spółdzielczego coraz liczniej używają bankowości mobilnej - to po prostu wygodne korzystanie z bankowości w dogodnym miejscu i czasie.

 

EBO Mobile to nie tylko informacja o saldzie rachunku czy historii operacji, to także możliwość realizacji przelewu natychmiastowego czy też sprawdzenia lokalizacji najbliższego bezprowizyjnego bankomatu.  Najnowsza wersja Ebo Mobile umożliwia logowanie się za pomocą czytnika linii papilarnych w telefonie oraz pozwala  obsługiwać  płatności przy użyciu QR kodu.

 

Odkryj zalety bankowości mobilnej - pobierz za darmo aplikację, która ułatwia codzienne bankowanie.

 

Więcej o EBO Mobile

 

Beskidzki Bank Spółdzielczy informuje, że od 14 września 2019 r. w bankowości elektronicznej wprowadzone zostają zmiany wynikające z tzw.: dyrektywy PSD2 obowiązującej cały sektor bankowy.


Z dniem 13 września 2019r. wycofujemy "starą wersję" bankowości elektronicznej EBO i od 14 września 2019 r. dostęp do systemu bankowości elektronicznej będzie możliwy wyłącznie dla nowej wersji eBO RWD, poprzez stronę logowania ebo.bankbbs.pl. Logowanie do EBO RWD odbywa się przy pomocy dotychczasowych danych dostępowych, tj. dotychczasowego LOGINU i HASŁA. Nowość to konieczność potwierdzenia logowania otrzymanym w momencie logowania kodem SMS.

 

Jeśli nie chcesz za każdym razem potwierdzać logowania do EBO masz możliwość dodania swojego komputera, telefonu, tabletu jako urządzenia zaufanego. Do urządzeń zaufanych możesz dodać więcej niż jedno urządzenie.


Wprowadzamy także nową mobilną autoryzację EBO Token Pro. Aplikację można pobrać ze sklepu Google Play lub App Store. EBO Token Pro dostępny jest wyłącznie na urządzeniu mobilnym (smartfon, tablet) z dostępem do sieci Internetowej, zapewniając wymagane bezpieczeństwo zgodne z dyrektywą PSD2.

Od sierpnia 2019 r. Beskidzki Bank Spółdzielczy w ramach umowy o współpracy z BPS Leasing S.A. oferuje swoim klientom możliwość finansowania inwestycji poprzez leasing.  

 

Oferta obejmuje finansowanie różnych rodzajów ruchomości – między innymi samochodów osobowych, samochodów ciężarowych i dostawczych, maszyn, urządzeń i linii technologicznych oraz nieruchomości komercyjnych.

 

Zapraszamy wszystkich Przedsiębiorców do skorzystania z oferty leasingu - sprawdź szczegóły.

 

20190416 bps leasing 765x148 3

Zaskoczyły Cię wydatki związane z remontem mieszkania? Marzysz o nowej kuchni? Chcesz wymienić płytki w łazience albo zagospodarować teren wokół domu?

 

Beskidzki Bank Spółdzielczy sfinansuje Twoje przedsięwzięcie kwotą do 80.000 zł - bez zabezpieczenia hipotecznego. Wniosek o udzielenie Kredytu na Remont rozpatrujemy bezpłatnie, a ofertę kierujemy również do osób niebędących właścicielami nieruchomości.

 

Więcej informacji TUTAJ
Zapytaj w placówkach Banku o Kredyt na Remont .

Prowadzisz działalność gospodarczą i poszukujesz finansowania ? Beskidzki Bank Spółdzielczy poszerzył ofertę handlową o kolejny produkt dla Przedsiębiorców – o Biznes-Pożyczkę.


Dowolne przedsięwzięcie sfinansujemy kwotą do 150.000 zł - bez zabezpieczenia hipotecznego.

 

Więcej informacji TUTAJ
Zapytaj w Oddziale Banku o Biznes-Pożyczkę.

Beskidzki Bank Spółdzielczy umożliwia złożenie wniosku o świadczenie Rodzina 500+ online w systemie bankowości elektronicznej eBO, w odpowiedniej zakładce Usługi / Wnioski.

Od 1 lipca 2019 roku świadczenie wychowawcze przysługuje na wszystkie dzieci do 18. roku życia, bez względu na dochody uzyskiwane przez rodzinę.

Więcej o programie na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

 

Ponadto przypominamy, że od 01 lipca można również składać wnioski o świadczenie w ramach programu Dobry Start 300+.

Więcej informacji o programie TUTAJ.

 

Zaloguj się do eBO i złóż wnioski. Złożenie wniosków online w Banku przyspieszy wypłatę świadczenia!