Kursy walut

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

drukujKursy walut z dnia 25.04.2019

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski2.6184002.774600
Korona duńskaKorona duńska0.5580000.591300
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski2.7700002.935300
Korona norweskaKorona norweska0.4311000.456700
Dolar amerykańskiDolar amerykański3.7596003.9396003.7329003.966800
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski3.6640003.882200
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.3919000.415300
Funt brytyjskiFunt brytyjski4.8236005.1114004.7991005.136500
Forint WęgierskiForint Węgierski1.2915001.368400
Korona czeskaKorona czeska0.1619000.171500
EuroEuro4.1905004.3906004.1608004.420900