Kursy walut

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

drukujKursy walut z dnia 22.01.2020

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski2.5378002.689900
Korona duńskaKorona duńska0.5497000.582600
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski2.8398003.010100
Korona norweskaKorona norweska0.4122000.436800
Dolar amerykańskiDolar amerykański3.7275003.9069003.7010003.933900
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski3.8237004.052500
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.3892000.412500
Funt brytyjskiFunt brytyjski4.8680005.1598004.8432005.185100
Forint WęgierskiForint Węgierski1.2221001.295200
Korona czeskaKorona czeska0.1631000.172900
EuroEuro4.1313004.3298004.1020004.359700