Kursy walut

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

drukujKursy walut z dnia 08.04.2020

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski2.4923002.638300
Korona duńskaKorona duńska0.5905000.625100
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski2.8924003.061900
Korona norweskaKorona norweska0.3936000.416600
Dolar amerykańskiDolar amerykański4.0835004.2746004.0545004.304100
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski4.1758004.420000
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.4021000.425600
Funt brytyjskiFunt brytyjski4.9928005.2854004.9674005.311400
Forint WęgierskiForint Węgierski1.2324001.304500
Korona czeskaKorona czeska0.1621000.171600
EuroEuro4.4328004.6398004.4013004.671800