Kursy walut

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

drukujKursy walut z dnia 11.05.2021

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski2.8466003.013300
Korona duńskaKorona duńska0.5939000.628600
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski3.0017003.177500
Korona norweskaKorona norweska0.4392000.464800
Dolar amerykańskiDolar amerykański3.6515003.8223003.6256003.848700
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski4.0258004.261100
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.4366000.462200
Funt brytyjskiFunt brytyjski5.1330005.4336005.1068005.460200
Forint WęgierskiForint Węgierski1.2315001.303500
Korona czeskaKorona czeska0.1727000.182800
EuroEuro4.4412004.6484004.4097004.680500