Kursy walut

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

 

drukujKursy walut z dnia 19.02.2019

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski2.6456002.802900
Korona duńskaKorona duńska0.5635000.596900
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski2.7999002.966400
Korona norweskaKorona norweska0.4316000.457200
Dolar amerykańskiDolar amerykański3.7365003.9147003.7100003.941700
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski3.7040003.923900
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.3974000.421000
Funt brytyjskiFunt brytyjski4.8180005.1046004.7934005.129600
Forint WęgierskiForint Węgierski1.3214001.399900
Korona czeskaKorona czeska0.1636000.173300
EuroEuro4.2285004.4297004.1984004.460200