Kursy walut

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

drukujKursy walut z dnia 26.10.2021

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski2.8964003.065200
Korona duńskaKorona duńska0.6029000.638000
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski3.1208003.302700
Korona norweskaKorona norweska0.4617000.488600
Dolar amerykańskiDolar amerykański3.8885004.0693003.8609004.097400
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski4.1951004.439200
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.4484000.474500
Funt brytyjskiFunt brytyjski5.3223005.6324005.2952005.660100
Forint WęgierskiForint Węgierski1.2242001.295400
Korona czeskaKorona czeska0.1743000.184400
EuroEuro4.5107004.7199004.4787004.752500