Kursy walut

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

 

drukujKursy walut z dnia 10.12.2018

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski2.6332002.790400
Korona duńskaKorona duńska0.5577000.590900
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski2.7364002.899700
Korona norweskaKorona norweska0.4292000.454800
Dolar amerykańskiDolar amerykański3.6737003.8496003.6476003.876200
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski3.6900003.909900
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.4034000.427500
Funt brytyjskiFunt brytyjski4.6111004.8863004.5876004.910300
Forint WęgierskiForint Węgierski1.2879001.364600
Korona czeskaKorona czeska0.1609000.170500
EuroEuro4.1866004.3866004.1568004.416800