Kursy walut

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

drukujKursy walut z dnia 19.06.2019

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski2.5417002.693600
Korona duńskaKorona duńska0.5550000.588100
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski2.7639002.929100
Korona norweskaKorona norweska0.4236000.448900
Dolar amerykańskiDolar amerykański3.7186003.8970003.6922003.923900
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski3.7074003.928600
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.3879000.411000
Funt brytyjskiFunt brytyjski4.6529004.9310004.6292004.955200
Forint WęgierskiForint Węgierski1.2793001.355600
Korona czeskaKorona czeska0.1617000.171300
EuroEuro4.1678004.3673004.1382004.397400