Kursy walut

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

drukujKursy walut z dnia 18.09.2020

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski2.6712002.828600
Korona duńskaKorona duńska0.5815000.615700
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski2.7746002.938100
Korona norweskaKorona norweska0.4037000.427400
Dolar amerykańskiDolar amerykański3.6711003.8442003.6450003.870700
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski4.0186004.255100
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.4161000.440500
Funt brytyjskiFunt brytyjski4.7318005.0107004.7077005.035300
Forint WęgierskiForint Węgierski1.2004001.271000
Korona czeskaKorona czeska0.1619000.171400
EuroEuro4.3512004.5559004.3203004.587400