Kursy walut

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

drukujKursy walut z dnia 04.12.2020

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski2.6562002.812500
Korona duńskaKorona duńska0.5849000.619300
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski2.7837002.947500
Korona norweskaKorona norweska0.4084000.432400
Dolar amerykańskiDolar amerykański3.5987003.7679003.5731003.794000
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski4.0245004.260800
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.4240000.448900
Funt brytyjskiFunt brytyjski4.8193005.1028004.7948005.127900
Forint WęgierskiForint Węgierski1.2147001.286000
Korona czeskaKorona czeska0.1640000.173600
EuroEuro4.3778004.5833004.3468004.614900