Kursy walut

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

drukujKursy walut z dnia 17.10.2019

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski2.5550002.707500
Korona duńskaKorona duńska0.5570000.590200
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski2.8406003.010100
Korona norweskaKorona norweska0.4085000.432900
Dolar amerykańskiDolar amerykański3.7626003.9428003.7359003.970000
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski3.7791004.004300
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.3849000.407800
Funt brytyjskiFunt brytyjski4.8136005.1009004.7891005.126000
Forint WęgierskiForint Węgierski1.2530001.327700
Korona czeskaKorona czeska0.1619000.171600
EuroEuro4.1846004.3845004.1549004.414800