Kursy walut

Lokata Beskidzka

Twoja inwestycja

tylko 12 miesięcy

oprocentowanie 1,4% w stosunku rocznym

 

drukujKursy walut z dnia 19.10.2018

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski2.5953002.750100
Korona duńskaKorona duńska0.5594000.592700
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski2.7753002.940800
Korona norweskaKorona norweska0.4414000.467700
Dolar amerykańskiDolar amerykański3.6538003.8285003.6278003.854900
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski3.6476003.864700
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.4037000.427800
Funt brytyjskiFunt brytyjski4.7401005.0228004.7160005.047500
Forint WęgierskiForint Węgierski1.2897001.366500
Korona czeskaKorona czeska0.1614000.171000
EuroEuro4.1969004.3972004.1671004.427600