Kursy walut

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

drukujKursy walut z dnia 09.12.2019

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski2.5610002.714000
Korona duńskaKorona duńska0.5559000.589100
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski2.8342003.003400
Korona norweskaKorona norweska0.4103000.434800
Dolar amerykańskiDolar amerykański3.7740003.9549003.7472003.982200
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski3.7921004.018200
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.3943000.417800
Funt brytyjskiFunt brytyjski4.9329005.2275004.9078005.253200
Forint WęgierskiForint Węgierski1.2530001.327700
Korona czeskaKorona czeska0.1628000.172500
EuroEuro4.1777004.3774004.1480004.407700