Kursy walut

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

drukujKursy walut z dnia 09.12.2022

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski2.9292003.099100
Korona duńskaKorona duńska0.6126000.648100
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski3.1717003.355700
Korona norweskaKorona norweska0.4329000.458000
Dolar amerykańskiDolar amerykański4.3404004.5410004.3096004.572300
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski4.6252004.893000
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.4176000.441800
Funt brytyjskiFunt brytyjski5.2967005.6039005.2697005.631400
Forint WęgierskiForint Węgierski1.0910001.154200
Korona czeskaKorona czeska0.1876000.198400
EuroEuro4.5824004.7937004.5499004.826800