Kursy walut

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

drukujKursy walut z dnia 23.08.2019

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski2.5773002.730300
Korona duńskaKorona duńska0.5672000.600800
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski2.8693003.039700
Korona norweskaKorona norweska0.4250000.450200
Dolar amerykańskiDolar amerykański3.8422004.0250003.8149004.052700
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski3.8829004.113100
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.3946000.418000
Funt brytyjskiFunt brytyjski4.6778004.9555004.6540004.979900
Forint WęgierskiForint Węgierski1.2867001.363000
Korona czeskaKorona czeska0.1640000.173700
EuroEuro4.2531004.4550004.2229004.485800