Aktualności

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

Klienci Beskidzkiego Banku Spółdzielczego mogą skorzystać z kredytów objętych gwarancjami Banku Gospodarstwa Krajowego, zarówno w ramach portfelowej linii gwarancyjnej de minimis (KFG) jak i  w ramach programu COSME.

 

Gwarancje Banku BGK są jednym z podstawowych programów pomocowych dla przedsiębiorców. Szczegóły dotyczące gwarancji można znaleźć na stronie Banku Gospodarstwa Krajowego.

 

Gwarancje de minimis (KFG) zostały wdrożone w celu poprawy dostępu do finansowania dla firm z sektora MŚP i zapewnienia oferty powszechnie dostępnych gwarancji wspierających rozwój przedsiębiorstw. Więcej informacji o gwarancji de minimis TUTAJ

 

Z kolei gwarancja PLG COSME udzielana jest w ramach programu COSME oraz Europejskiego Funduszu na rzecz Inwestycji Strategicznych ustanowionego na mocy Planu Inwestycyjnego dla Europy. Programem zarządza  Europejski Fundusz Inwestycyjny. Więcej informacji o gwarancjach COSME TUTAJ

 

Pomoc w ramach gwarancji mogą uzyskać przedsiębiorcy, którzy przede wszystkim posiadają zdolność kredytową. Procedura udzielenia kredytu zabezpieczonego gwarancją BGK jest bardzo podobna do składania wniosku w ramach standardowej procedury kredytowej.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej ? Zadzwoń do naszych Specjalistów:

Oddział w Bielsku-Białej tel. (33) 815-79-34

Oddział w Wadowicach tel. (33) 872-08-76

 

 gwarancje KFG logo

 

 

 

 

Gwarancja COSME logo

 

Niniejsze finansowanie jest możliwe dzięki Gwarancji, która została udzielona jest w ramach programu COSME oraz Europejskiego Funduszu na rzecz Inwestycji Strategicznych („EFSI”) ustanowionego na mocy Planu Inwestycyjnego dla Europy. EFSI  ma na celu wspieranie finansowania i wdrażania inwestycji produkcyjnych w Unii Europejskiej oraz zapewnienie lepszego dostępu do finansowania.