Kariera

BESKIDZKI BANK SPÓŁDZIELCZY PROWADZI NABÓR NA STANOWISKO:

PRACOWNIK DZIAŁU IT

Opis stanowiska:

  1. administrowanie siecią
  1. administrowanie systemami Linux/Unix
  2. prace wdrożeniowe i instalacyjne
  3. bieżący monitoring, przeglądy, konserwacje
  4. rozwiązywanie i diagnozowanie problemów
  5. realizacja zadań w obszarze administracji m.in.: sieciami, serwerami, środowiskami wirtualnym

Wymagania

  1. zaawansowana znajomość sieci opartej o protokoły TCP/IP
  1. doświadczenie w administrowaniu urządzeniami sieciowymi (Cisco, Fortigate itp.)
  2. znajomość systemów Linux/Unix w zakresie instalacji i administracji
  3. umiejętność współpracy w zespole
  4. odpowiedzialność, samodzielność i inicjatywa w działaniu

 Oferujemy:

  1. interesującą i rozwijającą pracę w młodym zespole
  1. kontakt z nowymi technologiami informatycznymi

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres it@bankbbs.pl

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2016r. poz. 922)”

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA

  1. obsługa klientów indywidualnych i instytucjonalnych Banku
  2. praca z gotówką
  3. realizacja planów sprzedażowych

Wymagania:

  1. doświadczenie pracy na podobnym stanowisku
  2. umiejętności pracy w zespole
  3. wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

  1. stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w placówkach Banku zlokalizowanych
    w Bielsku-Białej, Kozach, Wilamowicach i Skoczowie
  2. wynagrodzenie płatne terminowo
  3. praca od poniedziałku do piątku w systemie równoważnym
  4. pakiet szkoleń branżowych
  5. fundusz socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: sekretariat@bankbbs.pl

Przejdź do strefy klienta biznesowego »